Doprava

Podmienky pre dopravu u nás zakúpeného materiálu priamo k Vám.

Klinker Centrum Vám zabezpečí dopravu materiálu

DOPRAVA ZDARMA - Pri objednávke nad 200,- Eur s DPH!
Vykládku si zabezpečuje odberatel! V prípade vykladania tovaru vodičom, bude daná vykládka spoplatnená sumou 20,- Eur! Presný čas vykládky negarantujeme!
V prípade materiálu skladom, je tovar vydodaný do 14 dní. Tovar na objednávku dodávame do 3-6 týždňov. V prípade súrneho dodania do 24 hodín sa rieši doprava individuálne, resp. za individuálny poplatok. Objednávky kusového charakteru môžu byť dodané do mesiaca od objednania. Pri zrušení existujúcej a už vydodanej objednávky sú spoplatnené náklady za manipuláciu a dopravu. V prípade vlastnej dopravy je približná hmotnosť tehly 2,5 kg/ks a obkladového pásika 25 kg/m2.

hodnota tovaru do 50 Eur 5,- Eur
hodnota tovaru do 100 Eur 7,- Eur
hodnota tovaru do 150 Eur 10,- Eur
hodnota tovaru do 300 Eur 15,- Eur
hodnota tovaru nad 300 Eur ZDARMA

Presný čas vykládky negarantujeme! V prípade materiálu skladom, je tovar vydodaný zdarma do 14 dní. Tovar na objednávku dodávame do 3-6 týždňov. V prípade súrneho dodania do 24 hodín sa rieši doprava individuálne, resp. za poplatok. Objednávky kusového charakteru môžu byť dodané do mesiaca od objednania. Pri zrušení existujúcej a už vydodanej objednávky sú spoplatnené náklady za manipuláciu a dopravu. Vyhradzujeme si právo zrušenia dopravy zdarma, resp. jej spoplatnenia v prí- pade opakujúcich sa drobných objednávok na jedno miesto vykládky. Toto sa však netýka obchodných partnerov v zmluvnom vzťahu.

Na požiadanie Vám vieme zabezpečiť aj dopravu autom SCANIA s hydraulickou rukou (nosnosť auta: 8 ton, prípadne náves ďaľších 8 ton). Cena dopravy z firmy Klinker centrum s.r.o. a späť je pri menších trasách (Nitra) individuálna, pri väčších trasach (okolie Nitry) dohodou.

Vrátenie materiálu

U nás zakúpený materiál skladom je možné vrátiť (adekvátne zostatkové množstvo max. 5%) v nepoškodenom a čistom stave. Tovar, ktorý je na objednávku (nie je skladom) sa vrátiť nedá. Materiál musí byť vrátený najneskôr do konca kalendárneho roka, v ktorom bol zakúpený a to do centrálneho skladu v Nitre. V opačnom prípade Vám bude účtovaný manipulačný a nakladací poplatok za dopravu 10% (minimálne však 10,- Eur), z hodnoty vráteného materiálu.

Ostatné informácie

Výrobky označené skladom, vieme dodať do 14 dní k zákazníkovi. Ostatné výrobky sú naviazané na skladové zásoby výrobných závodov, prípadne ich plánovanú výrobu. Preto ich dodávka môže trvať cca. 3 - 6 týžnov a viac. V prípade záujmu je nutné preveriť si dodacie termíny na konkrétny výrobok a množstvo telefonicky alebo e-mailom.