Rockpanel® Signa

Získajte neobmedzené možnosti vďaka inovatívnym panelom Signa

Signa je sloboda vášho návrhu

Aj nereálny výzor fasády sa tak môže stať realitou. Vandersanden vyrobí to, čo si sami môžete navrhnúť. Tieto možnosti Vám tak dajú do rúk neobmedzené možnosti a jedinečný vzhľad Vášmu snu o krásnom bývaní. Jednoducho z náčrtu až po samotnú realizáciu.

Signa sa skladá z protipoveternostne odolného panelu Rockpanel® na ktorom je kompozícia tehlových pásikov od Vandersandenu, ktoré sa lepia. Panely sú vyrábané pre vás a pripravené priamo na použitie. Ich benefi tom je Vami navrhnutý a vyrobený jedinečný a pozoruhodný vzhľad.

Pásiky usporiadané presne podľa Vášho návrhu a projektu sú u výrobcu adhezívne viazané na nosný panel Rockpanel®. Panel je vyrobený zo stlačeného a spevneného čadičového minerálneho vlákna, ktorý je vodeodolný a taktiež vysokoodolný voči poveternostným podmienkam.

Variabilita vzoru nie je nijako obmedzená. Na výber je akákoľvek kombinácia produktov od výrobcu Vandersanden. Kompozíciu je možné vytvoriť rôznymi druhmi rezu či už rôzna hrúbka pásika alebo použitie diagonálnneho alebo priameho rezu. Tým dosiahneme nádherný a jedinečný reliéf.

Cenu a dostupnosť riešime na požiadanie, nakoľko výroba Rockpanelov je viazaná na dopredu vyhotovenom a navrhnutom projekte.

Jednoduchá montáž

Hliníkové lišty alebo drevenné hranoly sa montujú priamo na nosné steny. Pri renováciach starších budov vyrovnajú pôvodnú fasádu. Po inštalácii vertikálnych T-profi – lov, alebo drevenných hranolov sa medzi ne vloží tepelná izolácia a parozábrana a inštalujú sa horizontálne C-profi ly na ktoré sa priamo inštalujú panely Signa, ktoré sa zaistia sa háčikmi k nosnej konštrukcii.

KONTAKT

Máte záujem o panely Signa?

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára, zavolajte nám alebo príďte počas otváracích hodín do Klinker centra v Nitre.

Katalóg Klinker 2022/23

Ceny jednotlivých artiklov nájdete v sortimente v detailoch každého artiklu. Samozrejme, že si taktiež môžete stiahnuť a vytlačiť aj náš ponukový katalóg na rok 2022/23. Na internetovej stránke nájdete viac artiklov, ktoré sú na objednávku a nie sú obsahom katalógu.

Cenník Klinker 2022/23

Cenník obsahuje len názov sortimentu a jeho cenu. Ak potrebujete k cenám náhľad je potrebné aby ste si stiahli aj katalóg, kde je vyobrazený kompletná ponuka Klinker.