Tehlová dlažba Klinker – teplé prírodné farby pre reprezentatívne chodníky a dvory

Existuje niečo krajšie ako záhrada, ktorá zachytáva atmosféru prírody? Tehlová dlažba Klinker vám umožní túto prírodnú atmosféru vyčariť aj na chodníkoch a múroch, alebo aj okolo bazénov a jazierok. Je ideálnou dlažbou na reprezentatívne stvárnenie záhrad a má vysokú úžitkovú a estetickú hodnotu.


Prirodzené farby, ktoré nikdy nezostarnú.

Tehlová dlažba Klinker je úplne prirodzená. So svojimi teplými zemitými farbami vyžaruje pokoj a harmóniu. Tieto teplé farebné tóny dlažby Klinker pripomínajú atmosféru starých panských dvorov: zemitá hnedá pripomína konské sedlo, červená zase klasickú pec a žltá nám pripomína zlatistý odtieň obilných polí. Tieto čisté farby tehlovej dlažby Klinker však nevznikajú umelým prifarbovaním, ale procesom pálenia a minerálneho zloženia prírodnej hliny. Tehlová dlažba Klinker je preto farebne prirodzená. Udržiava si farbu po celý čas životnosti a po čase ešte získava príťažlivú patinu. Tehlová dlažba Klinker je preto viac, než len nejaký povrch.


Tehlová dlažba Klinker spája prírodu s umelými plochami

Táto dlažba so svojimi malými štruktúrovanými formátmi spája zelené plochy, rastliny a stromy s pochôdznymi plochami. So svojimi pravouhlými resp. obdĺžnikovými tvarmi ponúka individuálne možnosti stvárnenia. Môže byť ukladaná do dynamických kriviek. Tým vzniká južanská dovolenková atmosféra, ktorú môžete nájsť na talianskom námestí. Ak položíte dlažbu Klinker uzavretým spôsobom, docielite rustikálny charakter, aký býva cenený v našich zemepisných šírkach. Je to skrátka dlažba, ktorá vyjadruje individualitu svojho majiteľa.


Robustná, trvalá, hodnotná

Pre tento produkt popri jeho prirodzenom vyžarovaní a rôznych možnostiach uloženia hovorí aj vysoká životnosť. Teploty vyše 1000°C, pri ktorých sa páli, sa postarajú o mrazuvzdornosť, robustnosť a trvalú odolnosť voči poveternostným vplyvom. Pri zodpovedajúcom lôžku je tehlová dlažba Klinker preto bez problémov pojazdná a vďaka špeciálnej štruktúre povrchu aj odolná voči pošmyknutiu. A pretože Klinker takmer nenasiaka vlhkosťou, je aj veľmi odolná.

Mohlo by vás zaujímať

VIDEO: Linge® Dlažobné tehly

VIDEO: Vandersanden Group

VIDEO: Výrobný proces dlažby

VIDEO: Vandersanden a jeho tehly

VIDEO: Tehly vo Vandersandene

Katalóg Klinker 2022/23

Ceny jednotlivých artiklov nájdete v sortimente v detailoch každého artiklu. Samozrejme, že si taktiež môžete stiahnuť a vytlačiť aj náš ponukový katalóg na rok 2022/23. Na internetovej stránke nájdete viac artiklov, ktoré sú na objednávku a nie sú obsahom katalógu.

Cenník Klinker 2022/23

Cenník obsahuje len názov sortimentu a jeho cenu. Ak potrebujete k cenám náhľad je potrebné aby ste si stiahli aj katalóg, kde je vyobrazený kompletná ponuka Klinker.