Doprava

Prečítajte si viac o doprave u nás zakúpeného materiálu až k vašim dverám.

Cena dopravy

Aktuálne ceny za doručenie v rámci Slovenskej republiky

DO 150 EUR

Doprava 20 eur

OD 150 EUR

Doprava 30 eur

NAD 300 EUR

Doprava zadarmo

Neprehliadnite

Vykládku si zabezpečuje odberateľ! V prípade vykladania tovaru vodičom, bude daná vykládka spoplatnená sumou 50,- Eur! Presný čas vykládky negarantujeme!

V prípade materiálu skladom, je tovar vydodaný do 14 dní. Tovar na objednávku dodávame do 3-6 týždňov.

V prípade súrneho dodania do 24 hodín sa rieši doprava individuálne, resp. za individuálny poplatok. Objednávky kusového charakteru môžu byť dodané do mesiaca od objednania.

Pri zrušení existujúcej a už vydodanej objednávky sú spoplatnené náklady za manipuláciu a dopravu.

V prípade vlastnej dopravy je približná hmotnosť tehly 2,5 kg/ks a obkladového pásika 30 kg/m2.

Cenové kalkulácie

Na základe Vašich podkladov a výberu daného typu ponúkaného tovaru KLINKER Vám vypracujeme cenovú ponuku bezplatne!

Vrátenie materiálu

Tovar, ktorý je na objednávku (nie je skladom) sa vrátiť nedá. Kupujúci berie na ve- domie že okrem zákonom danom nároku z vád tovaru nemá nárok na jeho vrátenie či výmenu. Predávajúci nie je v zásade povinný kúpiť tovar od kupujúceho späť. Tovar je možné zobrať od kupujúceho späť iba za dopredu dohodnutých storno podmienok na základe dohody s predávajúcim.

Ostatné informácie

Výrobky označené skladom, vieme dodať do 14 dní k zákazníkovi. Ostatné výrobky sú naviazané na skladové zásoby výrobných závodov, prípadne ich plánovanú výrobu. Preto ich dodávka môže trvať cca. 3 – 6 týžnov a viac. Spotreba pre m2 sa vypočítava s 10 až 12 mm škárou. V prípade záujmu je nutné preveriť si dodacie termíny na konkrétny výrobok a množstvo telefonicky alebo e-mailom.


Za tlačové chyby v katalógu nezodpovedáme! Fotky v katalógu sú ilustračného charakteru a môžu sa líšiť od aktuálnej šarže výroby. Doporučujeme si daný typ výrobku pozrieť vo vzorkovni. Spoločnosť Klinker Centrum s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny tovaru a cien tovaru ponúkaného v tomto katalógu!
Kupujúci berie na vedomie že všetky technické informácie , technické výkresy, popisy a označenie výrobcu , informácie o hmotnosti a rozmeroch alebo počet kusov v baleniach a spotreby do m2 sú prevzaté od výrobcu a majú iba informatívny charakter.


Predávajúci upozorňuje kupujúceho že vyobrazený tovar v propagačných materi- áloch je iba približný a informatívny nakoľko s ohľadom na prírodný materiál pre výrobu tovaru (prírodné, ľahko premenlivé hliny a íly) a ručný spôsob výroby môže prísť k výraznejším rozmerových , povrchovým a farebným odlišnostiam tovaru oproti vyobrazeniu v propagačnom materiály či k odlišnostiam jednotlivých kusov dodávaných šarží tovarov .


Tovar je dodávaný spravidla na paletách, v prípade obkladových pásikov taktiež v jednoduchých papierových prepravných kartónoch, v baleniach stiahnutých plas- tovou páskou alebo v jednotlivých radoch preložených polystyrénom. Rozhodujúci údaj o označení a množstve sú uvedené na dodacom liste k tovaru.

Katalóg Klinker 2022/23

Ceny jednotlivých artiklov nájdete v sortimente v detailoch každého artiklu. Samozrejme, že si taktiež môžete stiahnuť a vytlačiť aj náš ponukový katalóg na rok 2022/23. Na internetovej stránke nájdete viac artiklov, ktoré sú na objednávku a nie sú obsahom katalógu.

Cenník Klinker 2022/23

Cenník obsahuje len názov sortimentu a jeho cenu. Ak potrebujete k cenám náhľad je potrebné aby ste si stiahli aj katalóg, kde je vyobrazený kompletná ponuka Klinker.