Parapetné dosky

Na navlhčený a vyrovnaný podklad nanesieme dvojzložkovú hydroizoláciu. Najskôr po 12 hodinách nanesieme nerezovým hladidlom, tzv. hrebeňom lepidlo RKS.

Rovnako na rubovú stranu parapetnej dosky nanášame vrstvu lepidla (metóda obojstranného lepenia). Pre špárovanie (najskôr po 24 hodinách) doporučujeme použiť špeciálnu špárovaciu hmotu Seifert alebo FM. Pri použití iných hydroizolačných, lepiacich a špárovacích zmesí neposkytujeme záruku proti vzniku výkvetu!

Tento postup sa týka lepenia a špárovania parapetných dosiek pri použití u tehlového, alebo porobetónového muriva. U iných typov nosných konštrukcií (napr. drevostavieb) doporučujeme konzultáciu s obchodnými zástupcami firmy Klinker Centrum s.r.o.

Mohlo by vás zaujímať

VIDEO: Linge® Dlažobné tehly

VIDEO: Vandersanden Group

VIDEO: Výrobný proces dlažby

VIDEO: Vandersanden a jeho tehly

VIDEO: Tehly vo Vandersandene

Katalóg Klinker 2022/23

Ceny jednotlivých artiklov nájdete v sortimente v detailoch každého artiklu. Samozrejme, že si taktiež môžete stiahnuť a vytlačiť aj náš ponukový katalóg na rok 2022/23. Na internetovej stránke nájdete viac artiklov, ktoré sú na objednávku a nie sú obsahom katalógu.

Cenník Klinker 2022/23

Cenník obsahuje len názov sortimentu a jeho cenu. Ak potrebujete k cenám náhľad je potrebné aby ste si stiahli aj katalóg, kde je vyobrazený kompletná ponuka Klinker.